| Зробити стартовою  ua | en | ru
Новини | Загальна інформація | Туристичний потенціал | Нормативні акти | Довідкові служби | Контакти | Головна
Пошук
Календар подій
Рік
Місяць
Район
Залиш своє фото та коментар

Фото - лідер!


Голосування
Перевагу якому виду туризму Ви віддаєте?

культурно-пізнавальному
екологічному
активному
релігійному


Туристичні виставки
Преса
Туристичні центри (ТІЦ)
Подарунки та сувеніри
Зміни у законодавстві
КРУЇЗНИЙ ТУРИЗМ

Морський вокзал, м. ОдесаПротягом останніх восьми  років спостерігається зростання популярності морських видів туризму,  як універсальних видів відпочинку, що дозволяють за короткий час ознайомитися з культурою і історією декількох країн.

Аналіз світового ринку морського туризму показує, що існує тенденція щорічного збільшення туристів, охочих зробити морські подорожі на 10 %.

Сьогодні для українських морських портів актуальним стає пошук нових видів діяльності, одним з яких, поза сумнівом, повинен стати морський, перш за все в’їзний туризм.

Одеська область має потужний потенціал для розвитку та просування на внутрішньому і міжнародному ринках туристичних послуг таких видів туризму  як круїзний та яхтовий. 

Детальніше »ЯХТОВИЙ ТУРИЗМ

Морське узбережжя Чорного моря є надзвичайно перспективним для розвитку такого прибуткового напрямку туристичної діяльності як яхтовий туризм. Середземне море сьогодні "перенасичене" яхтсменами, які прагнуть нових вражень. Україна для них - екзотика, а потрапити до нас не складно, використовуючи турецькі протоки, як і нашим яхтсменам нескладно вийти в інші моря, що омивають Європу. Крім вельми живописного морського узбережжя, Україна для яхтсменів цікава і тим, що є можливість пройти через півкраїни по Дніпру. Можна прямувати по Дунаю, наприклад, з Німеччини, і вийти через українську частину дельти в Чорне море.

Слід зазначити, що одеський яхтинг має славетну історію і традиції.  Чорноморський яхт-клуб був заснований в 1875 році і володів значною флотилією, яка складалася з яхт, катерів і гребних суден, що  базувалися у Військовій гавані. Яхт-клуб влаштовував численні гонки на призи по підписці або від морського міністерства. Для членства в клубі потрібно було заплатити одноразовий внесок 100 рублів і щорічний – 30 рублів і не бути "нижними чинами, лицами, состоящими на действительной военной службе, учащимися учебных заведений".

Детальніше »ДАЙВИНГ

Дайвинг близько о. ЗміїнийЗ появою автономного аквалангу Жака Верба Кусто пов'язано створення міжнародних федерацій і асcоціацій, дайвинг-центрів і дайвинг-клубів, які зараз налічують мільйони любителів підводного плавання у всьому світі. Diving – в перекладі з англійської мови означає пірнання, занурення під воду. Англійське слово "дайвинг" тепер вже міцно увійшло до української мови і стало популярним в середовищі підводників.

Дайвинг – це спорт, розвага і отримання задоволення одночасно. Це можливість досліджувати і дізнаватися про щось нове.

Детальніше »ВІНДСЕРФІНГ І КАЙТІНГ

Віндсерфінг біля б/в Сан-МаринВіндсерфінг - водний вид спорту з використанням спеціального спорядження у вигляді легкої дошки невеликого розміру (2 - 4,7 м), виготовленої з плавучого матеріалу. Дошка приводиться в рух вітрилом, приєднаним за допомогою гнучкого елементу - шарніру. Це спорядження також називають віндсерфінгом, або "парусною дошкою".

Кайтінг (він же кайтсерфінг) від англ. kitе (повітряний змій) - популярний вид спорту, де використовується тягова сила спортивних кайтів. Оволодіти секретами управління кайтом набагато простіше, ніж, наприклад, навчитися кататися на віндсерфінгу. Для кайтінга не потрібен  катер. Кайт можна запускати в небо і садити на землю без асистентів, був би вітер.

Детальніше »За даною тематикою

Екстримальний туризм

Спортивний туризм
©Управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації, 2008 р., 2009 р.
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту touregion.od.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-ресурсів-гіперпосилання) на touregion.od.ua