| Зробити стартовою  ua | en | ru
Новини | Загальна інформація | Туристичний потенціал | Нормативні акти | Довідкові служби | Контакти | Головна
Пошук
Календар подій
Рік
Місяць
Район
Залиш своє фото та коментар

Фото - лідер!


Голосування
Перевагу якому виду туризму Ви віддаєте?

культурно-пізнавальному
екологічному
активному
релігійному


Туристичні виставки
Преса
Туристичні центри (ТІЦ)
Подарунки та сувеніри
Зміни у законодавстві
Маршрут “Подорож до "Королеви рік"

Дельта Дунаю. Біле лататтяРегіон Нижнього Придунав’я на території сучасної Одещини розміщується на лівому березі ріки Дунай, починаючись на заході від міста Рені, вздовж кордону з Румунією та Молдовою, простягуючись до міста рибалок Вилкове і  продовгуючись далі на схід до самого гирла Дунаю.

Це значний пласт історичного, культурного, екологічного та духовного життя, де на перехресті шляхів та епох створюється унікальний геополіс Українського Причорномор’я, один з найбільш цікавих та привабливих регіонів незалежної України.

Саме тут знаходиться дельта Дунаю з островами – еталон незайманої природи, чарівне місце з кришталево чистим повітрям, розкішними рибними запасами, багатством рослинного і тваринного світу, різноманітним пташиним царством – остання «жива» дельта Європи.

Детальніше »Маршрут "Вилкове - місто на воді"

Ірис болотнийМетою цього маршруту - є знайомство з неповторним містом Вилкове і традиціями його корінних жителів, прекрасною флорою і фауною цього самобутнього куточка Одещини.

Вода, зелень і білосніжні будиночки, ставши  суттю Вилкового зробили це місто прекрасним і затишним. Тут відчуваєш себе частиною мудрого світу. Тут бачиш: плоди праць тяжких одаровують красою.

Мало де зустрінеш таку велику кількість і різноманітність квітів як у Вилковому. З ранньої весни і до пізньої осені, з ніжних пролісків, гіацинтів і нарцисів і до розкішної хризантеми – душа і очі вбирають їх красу. Тутешні господині люблять і культивують квіти. Вони – скрізь. Примхливі і капризні – ближче до будинку, дички, які простіші – на кожному кроці: у дворі, на греблі, у канави і... навіть у городі.

Детальніше »Маршрут “Дунайське узмор'я - 0-Км”

Туристично-екскурсійною програмою передбачено ознайомлення туристів  з неповторним і чудовим містом Вилкове, а в ході водної прогулянки на теплоході - з флорою і фауної української частини дельти Дунаю. Щоб краще дізнатися про місцеві традиції та побут відпочивальників доставлять на територію старообрядчеського селища Анкудіново, ну і звичайно, не обійдеться без відпочинку на зеленій стоянці з куштуванням рибацької юшки, інших рибних страв,  вина "новак" та травяного чаю.
 
Вилківські кладки Маршрут розпочинається з прогулянки Вилковим – містом розташованим  на островах дунайської дельти з численними протоками-каналами – яке часто називають “українською Венецією”. Дійсно, канали-єрики дають змогу добратися у самий віддалений куточок міста по воді.

Ще одна вилківська екзотика – кладки. Це містки -тротуари, шириною в дві дошки, які опираються на невеликі стовпчики, прокладені уздовж каналів. На перехресті двох і більше проток – горбаті містки.

Острова, на яких уздовж берегів побудовані садиби, періодично зміцнюються жителями. Для цього служить мул, вибраний з постійно підтримуваних в "судноплавному стані" єриків. Родючий мул сприяє зростанню на присадибних ділянках не тільки овочів, фруктів і ягід, але і розведенню квітів, що дуже прикрашає місто.

Детальніше »Послуги екологічного туризму

Туристичні підприємства, що надають послуги у сфері
екологічного туризму

ТОВ "Вилкове-Пелікан-Тур"
68355, Одеська обл., Кілійський район, м. Вилкове, вул. Белгородський канал, буд. 56'А'
тел.: (04843) 32588; (04843) 34215; (04843) 31582
Представництво в Одесі:
65082, м. Одеса, вул. Гоголя, 8
тел.: (048) 7771205; (0482) 375410
e-mail:

ПП "Вилкове-тур"
68355, Одеська обл., м. Вилкове, вул. Прикордонна, буд.7
тел.:(04843) 32159;(04843) 31565      
e-mail:[email protected]
Представництво в Одесі:
м. Одеса, площа Віри Холодної, 1
тел.: (048) 7998917; (067) 9816569 
e-mail: [email protected]


ПП "Велком"
65000, м. Одеса, вул. Пушкінська, 55
тел.: (0482) 324440, (067) 7983992
e-mail:
w
.co.ua
©Управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації, 2008 р., 2009 р.
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту touregion.od.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-ресурсів-гіперпосилання) на touregion.od.ua