| Зробити стартовою  ua | en | ru
Новини | Загальна інформація | Туристичний потенціал | Нормативні акти | Довідкові служби | Контакти | Головна
Пошук
Календар подій
Рік
Місяць
Район
Залиш своє фото та коментар

Фото - лідер!


Голосування
Перевагу якому виду туризму Ви віддаєте?

культурно-пізнавальному
екологічному
активному
релігійному


Туристичні виставки
Преса
Туристичні центри (ТІЦ)
Подарунки та сувеніри
Зміни у законодавстві
Маршрут "ГРОССЛІБЕНТАЛЬ – Велика Долина Любові"

Це дивовижне місце на землі, де далеко від шуму і суєти поспіває, наливається ніжним соком дивовижна культура – виноград. Безперечно, цей дар природи є символом життя, миру і достатку, саме він покликаний стати ніжним напоєм Любові!

Виноградники ПАТ Вікторія

Вашій увазі пропонується відвідати винзавод,  познайомитися з історією селища,  відправитися на прогулянку по заводу і продегустувати продукцію.

Історія Приватного акціонерного товариства (ПАТ) "Вікторія" починається в 1996 році з відкриття невеликого виноробницького цеху в смт. Великодолинське (Овідіопольський район Одеської області). Серед розкішної природи півдня України, в колишньому німецькому поселенні з романтичною назвою "Гросслібенталь" (укр. Велика долина любові) проводяться сортові і купажні вина.

Детальніше »Маршрут "Одеський завод шампанських вин"

Шампанське Одеса
Одеський завод шампанських вин – один з лідерів галузевого ринку. Документально підтверджений рік заснування заводу як «Шампанського заводу Генрі Редерера» - 1896 р. Виробляє 34 види продукції ТМ «Одеса», ТМ «L'Odessika» і ТМ «Henri Roederer». З 2009 року завод шампанських вин входить до міжнародної групи компаній «Gruppo CAMPARI».

В рамках екскурсійної програми відвідувачі підприємства зможуть побачити весь технологічний процес виробництва шампанського: від приймання виноматериалів до готової продукції; побувати у всіх основних цехах, де на наших очах народжується елітний продукт. Екскурсія носить не поверхневий, а професійний характер, що дозволяє одержати багато цікавої і пізнавальної інформації, навіть досвідченій в галузі виноробства людині. Виробництво шампанського, воно ж ігристе вино, складний, але дуже творчий технологічний процес. Як тільки людина зануриться у виробництво, так відразу стає зрозумілим, що для того, щоб виробити шампанське необхідно поєднувати глибокі знання з талантом і натхненням. Адже тільки з натхненням можна випускати продукт, яким насолоджуватимуться люди.

Після екскурсії для закріплення одержаної інформації, логічним продовженням є дегустація, в ході якої відвідувачі підприємства не тільки самі зможуть оцінити якість вина, але і повною мірою навчитися проводити органолептичний аналіз. На високий суд гостей представлені переважно брюти (шампанське що не містить цукру), оскільки що саме за якістю виробляємого брюта можна судити про якість підприємства в цілому.

Детальніше »Маршрут "Історія вина-історія Шабо"

Музей-лабіринт вина і виноробстваЦентр культури вина Шабо  запрошує Вас в незабутню подорож по сторінках історії виноробства. Ви станете свідком відроджених традицій, дізнаєтеся про таїнство народження благородного напою.

Під час подорожі Ви дізнаєтеся, що Шабо – стародавній виноробницький регіон, де  виноград вирощують з XII сторіччя. Перші відомості про Шабо виявлені в картографічних довідниках 1788 року. Саме цей рік історики вважають роком заснування с. Шабо. 

Виноробство в Шабо розвивали французькі майстри виноградної лози: на початку XIX століття тут була заснована колонія французько-швейцарських переселенців. Шабо розташоване на півдні України, на так званій «виноградній широті», тобто на одній широті з такими кращими виноградниками світу, як Бордо і Бургундія. У різних країнах світу на цій широті винороби створюють знамениті вина.

Пориньте у захоплюючий світ вина Шабо. Ви зможете побачити, відчути, продегустувати, пережити, зберегти назавжди в пам’яті і взяти з собою все, що пов’язано з вином і виноробством.

Детальніше »©Управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації, 2008 р., 2009 р.
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту touregion.od.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-ресурсів-гіперпосилання) на touregion.od.ua